•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Reservedele Værktøj blindnittemøtrik

Reservedele til blindnitteværktøj

Dokument

Produktblad

Reservedele Værktøj blindnittemøtrik.pdf
Art. Nr. Tegning nr. Bande Betegnelse EAN Antal
204812 2+3 M3 7555-0903 M3 nose tip 7319612048120 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204812
Tegning nr.
2+3
Bande
M3
Antal
1
Betegnelse
7555-0903 M3 nose tip
EAN
7319612048120
Billede af 7555-0903 M3 nose tip
Download billede
Art.nr. PDF
204890 1 M3 7555-9003 3mm drive screw 7319612048908 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204890
Tegning nr.
1
Bande
M3
Antal
1
Betegnelse
7555-9003 3mm drive screw
EAN
7319612048908
Billede af 7555-9003 3mm drive screw
Download billede
Art.nr. PDF
204852 7 M3 7555-1003 3mm drive shaft 7319612048526 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204852
Tegning nr.
7
Bande
M3
Antal
1
Betegnelse
7555-1003 3mm drive shaft
EAN
7319612048526
Billede af 7555-1003 3mm drive shaft
Download billede
Art.nr. PDF
204926 6 M3 7555-9103 sleeve reduction 3mm 7319612049264 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204926
Tegning nr.
6
Bande
M3
Antal
1
Betegnelse
7555-9103 sleeve reduction 3mm
EAN
7319612049264
Billede af 7555-9103 sleeve reduction 3mm
Download billede
Art.nr. PDF
204814 2+3 M4 7555-0904 M4 nose tip 7319612048144 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204814
Tegning nr.
2+3
Bande
M4
Antal
1
Betegnelse
7555-0904 M4 nose tip
EAN
7319612048144
Billede af 7555-0904 M4 nose tip
Download billede
Art.nr. PDF
204892 1 M4 7555-9004 4mm drive screw 7319612048922 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204892
Tegning nr.
1
Bande
M4
Antal
1
Betegnelse
7555-9004 4mm drive screw
EAN
7319612048922
Billede af 7555-9004 4mm drive screw
Download billede
Art.nr. PDF
204854 7 M4 7555-1004 4mm drive shaft 7319612048540 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204854
Tegning nr.
7
Bande
M4
Antal
1
Betegnelse
7555-1004 4mm drive shaft
EAN
7319612048540
Billede af 7555-1004 4mm drive shaft
Download billede
Art.nr. PDF
204928 6 M4 7555-9104 sleeve reduction 4mm 7319612049288 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204928
Tegning nr.
6
Bande
M4
Antal
1
Betegnelse
7555-9104 sleeve reduction 4mm
EAN
7319612049288
Billede af 7555-9104 sleeve reduction 4mm
Download billede
Art.nr. PDF
204816 2+3 M5 7555-0905 5 mm nose tip 7319612048168 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204816
Tegning nr.
2+3
Bande
M5
Antal
1
Betegnelse
7555-0905 5 mm nose tip
EAN
7319612048168
Billede af 7555-0905 5 mm nose tip
Download billede
Art.nr. PDF
204894 1 M5 7555-9005 5mm drive screw 7319612048946 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204894
Tegning nr.
1
Bande
M5
Antal
1
Betegnelse
7555-9005 5mm drive screw
EAN
7319612048946
Billede af 7555-9005 5mm drive screw
Download billede
Art.nr. PDF
204856 7 M5 7555-1005 5mm drive shaft 7319612048564 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204856
Tegning nr.
7
Bande
M5
Antal
1
Betegnelse
7555-1005 5mm drive shaft
EAN
7319612048564
Billede af 7555-1005 5mm drive shaft
Download billede
Art.nr. PDF
204930 6 M5 7555-9105 sleeve reduction 5mm 7319612049301 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204930
Tegning nr.
6
Bande
M5
Antal
1
Betegnelse
7555-9105 sleeve reduction 5mm
EAN
7319612049301
Billede af 7555-9105 sleeve reduction 5mm
Download billede
Art.nr. PDF
204818 2+3 M6 7555-0906 6 mm nose tip 7319612048182 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204818
Tegning nr.
2+3
Bande
M6
Antal
1
Betegnelse
7555-0906 6 mm nose tip
EAN
7319612048182
Billede af 7555-0906 6 mm nose tip
Download billede
Art.nr. PDF
204897 1 M6 7555-9006 6mm drive screw 7319612048977 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204897
Tegning nr.
1
Bande
M6
Antal
1
Betegnelse
7555-9006 6mm drive screw
EAN
7319612048977
Billede af 7555-9006 6mm drive screw
Download billede
Art.nr. PDF
204858 7 M6 7555-1006 6mm drive shaft 7319612048588 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204858
Tegning nr.
7
Bande
M6
Antal
1
Betegnelse
7555-1006 6mm drive shaft
EAN
7319612048588
Billede af 7555-1006 6mm drive shaft
Download billede
Art.nr. PDF
204932 6 M6 7555-9106 sleeve reduction 6mm 7319612049325 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204932
Tegning nr.
6
Bande
M6
Antal
1
Betegnelse
7555-9106 sleeve reduction 6mm
EAN
7319612049325
Billede af 7555-9106 sleeve reduction 6mm
Download billede
Art.nr. PDF
204820 2+3 M8 7555-0908 8 mm nose tip 7319612048205 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204820
Tegning nr.
2+3
Bande
M8
Antal
1
Betegnelse
7555-0908 8 mm nose tip
EAN
7319612048205
Billede af 7555-0908 8 mm nose tip
Download billede
Art.nr. PDF
204898 1 M8 7555-9008 8mm drive screw 7319612048984 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204898
Tegning nr.
1
Bande
M8
Antal
1
Betegnelse
7555-9008 8mm drive screw
EAN
7319612048984
Billede af 7555-9008 8mm drive screw
Download billede
Art.nr. PDF
204860 7 M8 7555-1008 8 mm drive shaft 7319612048601 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204860
Tegning nr.
7
Bande
M8
Antal
1
Betegnelse
7555-1008 8 mm drive shaft
EAN
7319612048601
Billede af 7555-1008 8 mm drive shaft
Download billede
Art.nr. PDF
204934 6 M8 7555-9108 sleeve reduction 8mm 7319612049349 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204934
Tegning nr.
6
Bande
M8
Antal
1
Betegnelse
7555-9108 sleeve reduction 8mm
EAN
7319612049349
Billede af 7555-9108 sleeve reduction 8mm
Download billede
Art.nr. PDF
204822 2+3 M10 7555-0910 10 mm nose tip 7319612048229 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204822
Tegning nr.
2+3
Bande
M10
Antal
1
Betegnelse
7555-0910 10 mm nose tip
EAN
7319612048229
Billede af 7555-0910 10 mm nose tip
Download billede
Art.nr. PDF
204900 1 M10 7555-9010 10 mm drive screw 7319612049004 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204900
Tegning nr.
1
Bande
M10
Antal
1
Betegnelse
7555-9010 10 mm drive screw
EAN
7319612049004
Billede af 7555-9010 10 mm drive screw
Download billede
Art.nr. PDF
204862 7 M10 7555-1010 10 mm drive shaft 7319612048625 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204862
Tegning nr.
7
Bande
M10
Antal
1
Betegnelse
7555-1010 10 mm drive shaft
EAN
7319612048625
Billede af 7555-1010 10 mm drive shaft
Download billede
Art.nr. PDF
204824 1+2 M12 7555-0912 12 mm nose tip 7319612048243 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204824
Tegning nr.
1+2
Bande
M12
Antal
1
Betegnelse
7555-0912 12 mm nose tip
EAN
7319612048243
Billede af 7555-0912 12 mm nose tip
Download billede
Art.nr. PDF
204902 3 M12 7555-9012 12 mm drive screw 7319612049028 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204902
Tegning nr.
3
Bande
M12
Antal
1
Betegnelse
7555-9012 12 mm drive screw
EAN
7319612049028
Billede af 7555-9012 12 mm drive screw
Download billede
Art.nr. PDF
204863 4 M12 7555-1012 12 mm drive shaft 7319612048632 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
204863
Tegning nr.
4
Bande
M12
Antal
1
Betegnelse
7555-1012 12 mm drive shaft
EAN
7319612048632
Billede af 7555-1012 12 mm drive shaft
Download billede
Art.nr. PDF
213036 6 M12 74200-12119 adaptor nut M12 7319612130368 1
Installasjonsparametere
Art. Nr.
213036
Tegning nr.
6
Bande
M12
Antal
1
Betegnelse
74200-12119 adaptor nut M12
EAN
7319612130368
Billede af 74200-12119 adaptor nut M12
Download billede
Art.nr. PDF